Accepted & Understood!
We make use of cookies to provide the best possible experience for you and to gather analytics data. By continuing usage of this website you accept these cookies and our Terms of Service and Privacy Policy.
OK!

Community » Forum » Business » I sell food for 20 dollars each.

5th Aug 2020 23:12:10
Sell 31x Food Package for USD 20.00 each.

You make a request to me for food. I sell you food every day like When I get food from my company.
6th Aug 2020 11:26:17
I would really like to help you, but as the market price currently is around 12 USD it wouldn't make sense to buy food packages for 20 USD😟
6th Aug 2020 11:36:55
Quoting AppleStore:
I would really like to help you, but as the market price currently is around 12 USD it wouldn't make sense to buy food packages for 20 USD😟


Oops. You’re right. About my company? I set up 47.50 wages until one droid and four non-droids, I reduce 47.50 to 40.00 because I think it is too much.

I change the price for 12 dollars. Exchange.